28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

BRINK



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
Tudtok nekem segíteni az ügyben, hogy...
Elkezdtem a játékot, szép és jó, stb. (Amúgy tényleg tökre bejövős meg minden)
Az első pálya végén (túsz kimentése) már az utolsó métereken az egész kurva játék átváltott hupikékbe, de tényleg, láthatatlan módon minden kék. A második pálya is már olyan, szal...
Eléggé élvezhetetlen a dolog, a menüvel stb minden oké, meg az első játékrész nagyobbik részével de utána az egész elég csúnyán bekékül. Ötlet esetleg?

(Igen odáig eljutottam, hogy videoprobléma, de elvileg minden friss és ha a crysis 2 után ennek is a laptop-speckós vidkarival lesz baja akkor már gecimérges leszek)

Vissza

Fórumszabályzat