Látom egy hardcore MicroSoft hívővel van dolgom

Tudod nem is az a bajom PiciPuhával hogy hibásak a termékek - ez mindig a pakliban van. Azt viszont már aggasztónak találom hogy egy nagycég ennyire terpeszkedjen és ennyire a sárba rántsa az ellenfeleit. Persze ez más lap.
Szeretem a ráncaimat, azt mutatják, hogy éltem.
Akkor egy olyan cég termékét használod, ami
1. A microsoft befolyása alatt áll, ugyanis a picipuhának jelentős részesedése van benne
2. Az Apple-t nem ismerem frissítések szempontjából, nem dolgozom ilyen gépekkel. Ugynakkor a reklámjaikat látom, és semmivel nem különbek a májkrémnél, ha nem rosszabbak.
Hello Predator!
Hardcore MacOS.
Szeretem a ráncaimat, azt mutatják, hogy éltem.
A Microsoft soha sem tagadta hogy vannak hibák a szoftveriben. Szerinted minek jött ki most az XP SP1? Meg korábban folyamatos frissítés az NT-khez hagyományosan? Mert egyrészt ezekben összefogva közreadták az egyébként a hibák felfedezésekor már kiadott apró javításokat, másrészt új dolgokat építettek be a rendszerbe. Hogy ezeket most Second Editionnek vagy Service Packnak hívod marketing kérdése: pénzt is akarsz érte kérni vagy ingyenesen elérhetővé teszed. És eddig MINDIG igyenesen elérhetővé tették az NT vonalon. A Win9x-eket nem kommentálom, mert mind a 95-ből, mind a 98-ból készült második kiadás, ebben igazad van (bár ettől függetlenül adtak ki javítást a korábbi változatokhoz is, az SE itt a funkciók bővülését jelentette!)
Látom egy hardcore Linux warriorral van dolgom. Szerinted a Linuxban nincs hiba? Vagy akármelyik más rendszerben? Nem kívánok itt hosszan vitatkozni erről, a Prog.hu-n van elég idevágó téma. Rengeteg szoftverhez jön folyamatosan a frissítés, az hogy a Microsoftról hallasz a legtöbbet annak az oka, hogy az ő szoftverei uralják a piacot.
Helló CybearBoy!
Éppen ezekből okult a PiciPuha vezetősége. A Win95 és 98 rendszereket rngeteg támadás érte - valljuk be, jogosan. Egyszerűen az XP-vel már nem akarják ezt az utat végigjárni. Már el kívánják hitetni a fogyasztókkal, hogy az XP már egy jó rendszer. Figyelj csak a vezetőség nyilatkozataira. Ők a javítópatch-eket úgy definiálják, mint "kód frissítést". Szót sem ejtenek hibákról !!!!
Nem vetted észre?

Szeretem a ráncaimat, azt mutatják, hogy éltem.
Akkor ennyi erővel 98SE sem lett volna. Bár engem nem nagyon izgat, hogy lesz-e XP SE, vagy sem.

Helló
XP SE azért nem lesz, mert ezzel mintegy hivatalosan is elismernék hogy az XP-ben vannak hibák.
Szeretem a ráncaimat, azt mutatják, hogy éltem.