28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

tibi6893
tibi6893 [4981]
Elsőt nem láttam, leszedem...
Bár nem tudom a vámpírsuna mit alkothat itt...

.:Thunder:.
.:Thunder:. [605]
Én most ezt a kettőt töltöm : katt , katt

Trailer alapján jóknak tűnnek: )

"Az lenne legnagyobb üzlet, ha megvenném az embereket annyiért, amennyit érnek, és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat"

Vissza

Fórumszabályzat