28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
Messengers tényleg nem rossz, nekem tetszett. Insidious már itt pihenget HD-ban, de nem merem megnézni, mert olyan jókat írtak róla.
.:Thunder:.
.:Thunder:. [605]
Én most ezt a kettőt töltöm : katt , katt

Trailer alapján jóknak tűnnek: )

"Az lenne legnagyobb üzlet, ha megvenném az embereket annyiért, amennyit érnek, és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat"

Vissza

Fórumszabályzat