28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

SwitcX88
SwitcX88 [621]
Ugye? Rengeteg vendégszereplő van benne, de minek, nincs hatásuk az adott számokra. Viszont ha a Supremacy idején azt mondják nekem, hogy melodikus részek is lesznek, eléggé hitetlenkedtem volna.

Ami még jó eddig, az a Scar Symmetry - The Unseen Empire lemeze. Sajnos Älvestam kilépése óta nagyon nem találják magukat (hiába lett a helyére két énekes, nem érik utol az eredeti szintet). Viszont a zenei alapok még mindig ütősek.

Guano Apes - Bel Air: jó kis visszatérő lemez, nagyon mainstream színtér felé kacsingatva. Egy When The Ships Arrive dal miatt is már érdemes végighallgatni.

Salvus - Önharckép: ezt a korongot konkrétan szénné hallgattam Nagyon ritkaság nálam a magyar nyelvű muzsika, de ezt egyszerűen nem tudom (és nem is akarom) letörölni a gépemről. Ez az eklektikus modern metal / rock nagyon kellemes. A weboldalukon ingyenes letöltés van
Morello
Morello [5412]
Én éppen ma hallgattam meg. Fergeteges, 10 pont.
SwitcX88
SwitcX88 [621]
Jamey Jasta szólólemeze (Jasta) marha jó lett. Azt hiszem idén az új Scar Symmetry mellé ezt is be kell szereznem

Vissza

Fórumszabályzat