28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csajozás!!!:) - csajok és pasik



Írd ide hozzászólásod:

Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
Most csinálok egy szelet kenyeret. nem akarok zabálni amúgy is önértékelési gondjaim vannak. ha már ennyi időm van akkor le akarok adni 13+ kilót hogy 60 vagy azalatt legyek. nem tudom hogy fogom csinálni. nem tudom ehhez mennyit kell sportolni naponta mennyi időn keresztül és azt mennyi ételt kell fogyasztanom. na lehet délutan találkozunk a részegen topicban bár a pia mennyisége meg lett nyírbálva mert nem az ihb a cél inkább az hogy feloldja a hangulatot. köszi mindent lehet még napokig itt fogok szenvedni előre is bocsi
Balanses
Balanses [2136]
Szerintem a lehető legjobb megoldást választottad. Nem pont a piára gondolok (de azért alkalmanként az sem árt ), hanem a beszélgetésre. Ilyenkor az vonja el a figyelmedet a problémákról a legjobban, ha társaságban vagy. Az elkövetkezendő időszakban lehetőleg próbáld a legtöbb szabadidődet emberek közt tölteni, ha teheted. Olyan emberek közt akikkel szívesen társalogsz.

A másik meg, hogy egyél. Tömd magadba a kaját, ha kell erőszakkal. Ha tényleg úgy vagy vele, hogy semmilyen szín alatt sem tudsz megenni egy falatot sem (aminek a lehetősége most 2 nap koplalás után szerintem fennállhat), akkor egyél valamilyen gyümölcsöt, személyes tapasztalat szerinte a legjobbak: banán, mandarin és görögdinnye. Ha nem is hozzák meg rögtön az étvágyadat legalább akkor is van valami táplálék benned. Sose legyél üres gyomorral, mert csak magaddal baszol ki, plusz az éhes ember bánatosabb ember.
Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
Egyelőre holnap két napos éhgyomorra fél üveg sangria a volt bnőm unokatestvérével

Vissza

Fórumszabályzat