Mert nem birtam donteni melyik 2 gamet valasszam de mostmar egyertelmu, persze jo lett volna diablozni a teli szunetben dehat majd tuleljuk. Ugy is sok jo jatek kijott az utobbi honapokban majd azokkal tolom, a masik az h ha ennyit kibirtunk, nehogy mar ne birjuk ki azt a par honapot!
