28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - idén már nem (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Yourmom
Yourmom [528]
Yes!:'D A blizzard segitett donteni Mert nem birtam donteni melyik 2 gamet valasszam de mostmar egyertelmu, persze jo lett volna diablozni a teli szunetben dehat majd tuleljuk. Ugy is sok jo jatek kijott az utobbi honapokban majd azokkal tolom, a masik az h ha ennyit kibirtunk, nehogy mar ne birjuk ki azt a par honapot!

Vissza

Fórumszabályzat