28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto V - az első trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Yossarian
Yossarian [229]
Vice Cityt vegyék csak elő megint, abból akár hat részt is csinálhatnak, ha olyan lesz, mint az előző volt! Én nem fogom megunni.

Erről jut eszembe, a GTA4-et végig kellene már játszani. A harmadikat meg a VC-t, SA-t többször is végigtoltam, de a negyedik valamiért kimaradt. Ideje pótolni.

Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!

cygary
cygary [2745]
Marha jó lesz, borítékolom Viszont engem kicsit bánt hogy folyton ugyanazokat a városokat veszik elő felturbózva, de hát ez már csak kukacoskodás.

Vissza

Fórumszabályzat