Erről jut eszembe, a GTA4-et végig kellene már játszani.
A harmadikat meg a VC-t, SA-t többször is végigtoltam, de a negyedik valamiért kimaradt. Ideje pótolni.Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
A harmadikat meg a VC-t, SA-t többször is végigtoltam, de a negyedik valamiért kimaradt. Ideje pótolni.Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!
Viszont engem kicsit bánt hogy folyton ugyanazokat a városokat veszik elő felturbózva, de hát ez már csak kukacoskodás.