28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ignite (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
külön jól néznek ki azok a dőlt arial betűtípusok a kiírásokban. ez annyira elemi hiba egy játékban, ha a menüt és a HUD-ot ilyen rettenettel szúrják el, hogy már nem lehet komolyan venni. így éreztem a Dead Island esetében is, mikor megláttam a menüt a hányinger fogott el, pedig ugye egy menü mindenképp az első állomás egy játék életében, így az első benyomást is kőkeményen odanyomja lelkünkbe.

Vissza

Fórumszabályzat