28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

C&C Generals: Zero Hour



Írd ide hozzászólásod:

Sir Spike
Sir Spike [484]
"Extrém" felbontásba a már Yossarian által is mondott módon kell állítani a játékot. Az options.ini pedig nem a játék könyvtárában van, hanem a dokumentumokban lévő játékkönyvtárban. Még win7-ben is oda lehet találni, mindent bele!
Options.ini megnyit írásra és a "Resolution = 1280 1024" sorban átírod a felbontást a kívánt értékre.
Az egyetlen bibi, hogy bárminemű mentés a játékon belül a beállításokban és rögtön eldobja a felbontás átállítást. Erre nem árt figyelni!
tomko44
tomko44 [1]
sziasztok nekemis ez a problémám nemtudom átenni 1366*768 ba a felbontást a játékba de nekem nincs is ilyen fájl a Data mappába hogy options.ini segítséget kérek plsssss.

Vissza

Fórumszabályzat