28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DVD rippelés



Írd ide hozzászólásod:

vally
vally [9774]
Tiszta röhej hogy vally meg azt állitja, hogy ilyen nincs is, nem lehetséges.
---
Tulajdonképpen mit is állítottam?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Dae:

"Te tényleg nem másoltál még org. lemezt és nem hagytad meg az eredetit?"

Nem.
Hát sok értelme nem is lenne, mivel megveszem az eredetit, akár az Alien 1-4 sorozatot kábé 28k huf kórül, oszt annyi /most a gyürük Ura bővitett extrát vadászom, nem tudja valaki hol lehet Pesten kapni ilyet, tudjátok a 2 szoborral, meg a könyvvel. Mindössze 1000 példányt adtak ki belőle, ott a helye a gyüjteményemben!/
De sok az ismerősöm, igy akadtak a kezembe ilyen lemezek /DVD-R-ek voltak, s most lepődjetek meg: a Philips DVD+RW simán beolvassa a DVD-R/RW lemezeket, csak irni nem hajlandó rájuk!/.
Naná hogy megnéztem őket, sőt kipróbáltam, hogy simán másolhatók is DVD-R - vinyó - DVD+RW vonalon.
Tiszta röhej hogy vally meg azt állitja, hogy ilyen nincs is, nem lehetséges.
A vashajó meg nem tud uszni a vizen, igaz vally?

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Daedalus
Daedalus [2284]
Ja! Most olvastam az egyik cseh ujságban, hogy ha valaki kivesz DVD-t kölcsönzőből és VHS-re játsza át nem sért törvényt! Ott leírták a paragraf. meg a hogy hogy szól a törvény és milyen hiányosságai vannak hogy figyelmeztessék az illetékeseket (meg a jónépet hogy gyorsan be a kölcsönzőbe és go on!!!)

Akkor saját DVD lemezt nem is éri meg elmenteni...

(Te tényleg nem másoltál még org. lemezt és nem hagytad meg az eredetit?, me ez az elmaradott szegény közép EU-ban ritkaság.. mert szerintem mindenkinek akad otthon egypár) (Billgéc bocsáss meg de nem vettem meg eredeti windóz cdédet 120000 Ft-ért!)

Bocs ha felháborítottam valakit...

Dae

"?"

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Igy csinálják a profik /gonosz, aljas, köcsög kalózok, egytől-egyig, fuj!/:

Fogják a gyári, általában ugye egyoldalu, kétrétegü DVD /igy mondják magyarul/, gonosz módon felnyomják a vinyóra, itt ugye még 9 giga.
Aztán rámennek a célirányos legallyazó progival, leszedik az extrákat, csak a video file-ok maradnak, meg 1 hang /ugye a magyar, vagy ha nincs az angol 5.1-es/ és 1 nyelvü /naná hogy a magyar/ felirat.
Igy már 4,38 giga alatt van a cumó /ha a film nem hosszabb kb. 130 percnél/, simán kiirják irható DVD-re, az elvetemültek.

De te ne tegyél ilyet, mert illegális!
Ezt csak a gonosz-köcsög-stb. kalózok teszik.

Megjegyzem sokkal egyszerübb és gyorsabb mint vally vacakolása a rippeléssel meg konvertálással.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Daedalus
Daedalus [2284]
HI!!!!!

Nos, beszéljük meg léci hogy hogyan is kell egy DVD filmet egy DVD-RW/+RW/RAM -ra átmásolni, lehetőleg a legjobb minőségben és mennyiségben.

Úgy tudom hogy a legtöbb film 9 GB mee két felületes (nemtom hogy így e van magyarul és ahhoz hogy rá lehessen rakni egy 4.7 -esre 7-8 programot kell használni. Na hogy tőrténik a szétválogatás, hang, felirat, kép stb, stb!! Hogyan lehet DVD filmet 1:1 -hez másolni és mi a jövő e téren!?

Véleményeket, tapasztalatokat várom!

THX

Dae

"?"

Vissza

Fórumszabályzat