Már ha van rá épp pénzed, van ára
Amúgy már a vége felé járok, a játékról összességében nagyon jó a véleményem, a botrányos harcrendszert kivéve, ha nem muszáj, inkább odébb futok, odébb autózom
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Már ha van rá épp pénzed, van ára
Amúgy már a vége felé járok, a játékról összességében nagyon jó a véleményem, a botrányos harcrendszert kivéve, ha nem muszáj, inkább odébb futok, odébb autózom