SPOILER
Ha már a végére ilyen nagy spannok lettünk az ifjú szultánnal, igazán szólhatna pár szót az érdekünkben, hogy ne akarják mindig levágni a fejünket, ha vele akarunk találkozni 

Fórum » Beszélgetés a játékokról

Dark Archon

! Kihallgattam egy beszélgetést egy toronyban majd a fiatal uralkodóval beszéltem akit előzőleg meg mentettem! Az udvaron vagyok nézetet is váltottam de semmi! Valaki esetleg egy kis segítséget? 