28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Év játéka 2011. (Cikk)



Írd ide hozzászólásod:

Sityi
Sityi [1639]
Érthetően írtad le, de ez nem változtat azon az egyszerű tényen, hogy a WoT béta - ergo normális szaklap nem nevezi az év játéka díjra, maximum a legjobban várt kategóriában. Miért? Mert unfair. A már kész produkciókhoz képest azért, mert még nincs kész; fordítva nézve a dolgot meg azért, mert még sok minden bekerülhet a végleges játékba. Utóbbinál tudom, hogy a kész játékoknál van két kiskapu: patch és DLC - de igazából ha tisztességesen akarjuk levezényelni az ilyen megmérettetéseket, akkor azt a kész, v1.0 játékokkal szabad megtenni.
Hofi
Hofi [1579]
OK, béta. Akkor is 2011-ben játszottam vele, ezért nekem ekkor lett az év játéka. Abban az évben meg amikor megjelenik, nem lesz az év játéka, mert már kevesen lesznek rá kíváncsiak. Magyarul nem lesz olyan sikeres, mint amikor megjelent a neten. Azt hiszem érthetően leírtam, mert kicsit zavaros
Sityi
Sityi [1639]
A World of Tanks-szel csupán annyi a baj, hogy még mindig béta, ergo hivatalosan meg se jelent a mai napig. Így viszont az év játéka cím is csak abban az évben jár neki, amikor megjelenik.
Hofi
Hofi [1579]
Nagy címek ide-oda, nálam 2011-ben az Év játéka a World of Tanks volt. Teljesen új fajta játékélményt ad a WOT és persze teljesen ingyenes, MMO létére. Nehézség benne meg nem létezik, csak kitartónak kell lenni. Mindent el lehet érni benne, hogy egy fillért se fizetsz érte.

Vissza

Fórumszabályzat