28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5162]
Nekem május 9., az is közel van. Húgomnak viszont telibe névnapra (Zsófia)! Sajnos szereti is (az első két résszel is nagyon sokat játszott anno), úgyhogy kénytelen leszek megengedni, hogy játsszon vele.

Endure. In enduring, grow strong.

stero
stero [772]
Szülinapi ajándék magamnak (május 18 ) !!!

Vissza

Fórumszabályzat