28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Yourmom
Yourmom [528]
Ezt azert irom, mert ha nem tennem, akkor valoszinuleg hetekig feljonnel erre az oldalra es megnezned hatha irt valaki neked segitseget, es valoszinuleg csalodnal. Ez nem egy warez oldal, itt csak olyan embereknek szol a segitseg akik megvettek a jatekot. Szoval ha segitseget szeretnel, akkor rosz helyen keresed.
hitmaniman
hitmaniman [3]
Sziasztok ! Nekem egy ojan problémám van hogy letöltötem a játékot felraktam patch , crack , minden indul is szépen.De nemtudok grapichon belül semmitse csinálni nem enged átálitáni semmit és a legelsö küldetésnél addig amig kinem megyek az utcára tök szép a grafika de aztán ha kiérek és elmegyek a abbol körzetböl hírtelen eltünik minden csak a rengetek kocsit láttom az egész pályán és a gyalogosokat meg a oszlopokat, táblákat ellég idegesitő ! ! Valaki tudna nekem ebbe segiteni ? előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat