28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Island



Írd ide hozzászólásod:

Tiberius
Tiberius [67]
Megvettem tegnap a gamet, és valami bibi van. Elindul a játék, eljutok az első 5 perc végéig, aztán a hang utasít a liftben, h keressek fegyvert, elindulok egy folyosón, ahol üldözni kezdenek a fertőzöttek; befutok egy szobába, ahol egy zombi csaj leüt... Nna innentől nem működik a dolog... Csak egy lila köd van előttem, látom, h fogy az életerőm, de semmi más hang nincs, csak simán meghalok... És ezt tölti be újra és újra... mi lehet a gond? Tudtommal fel kéne ébrednem valami szobában a túlélőkkel, ha minden igaz.... Mondom, a játék eredeti... Valamit kiírt az elején, h a monitor beállítást ellenőrizzem, de akkor az első pár perc miért volt jó? Help, ha még valaki játszik ezzel a játékkal, please....

Vissza

Fórumszabályzat