28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - közeleg az 1.0.4-es javítás [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5154]
Ismétlem, nem AH-zok, így nincs közvetlen rálátásom, de mindenhol olvastam a panaszkodást, hogy az infernó ACt3 környékétől jó szolgálatot tehető cuccok irgalmatlan árakon vannak bent, és kegyetlenül megszaladtak az árak. Addig pedig, inferno nerf miatt, boldog-boldogtalan különösebb gond nélkül el tud ma már jutni, így az Inf Act2-vel bezárólag szavatos cuccok valóban alacsonyabb árakon is megszerezhetők (kis odafigyeléssel és AH-kutakodással).

Endure. In enduring, grow strong.

david139
david139 [18715]
Nem érted. Amikor én játszottam, nem is olyan régen, akkor még kevés ember volt inferno-ban, ezért kevés jó cucc volt, ezért magas volt az áruk. Azóta több lett a jó cucc, és több lett a gold. Rengeteg ember inferno-zik, ezért egyre több egyre jobb cucc van, így most lehet, hogy a legjobb cuccok drágábbak, mint régen, de amivel mi inferno-t vertünk a nerfek előtt, azok most filléreket érnek.

Pl van nekem egy 2 kezes fegyverem, 1000 dps, 2 millió gold vold. Most EGYKEZES fegyvert lehet venni ennyiért ilyen dps-sel, a kétkezesek 1400 dps-t adnak ezért az árért.

Szóval nem csak könnyebb lett a játék, de az elérhető árú cuccok is ~40%-kal jobbak.

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat