28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megjelent a DirectX 9.0 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Tombi
Tombi [980]
töltöm...remélem jó az xphez is...

Minden tiszteletem a mentősöké...ök minden nap áldozatot hoznak

Vissza

Fórumszabályzat