28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forza Horizon (X360) [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

gregmerch
gregmerch [3766]
Köszönöm szépen ! Igyekeztem.

Nem akartalak rábeszélni, hiszen Te tudod, mire áldozol,én csak leírtam, hogy nem olyan nagyok azok a bakik. Annyi a gondom velük, hogy szívem szerint adtam volna magasabb pontot is a játékra, de ahhoz túl sok volt az apróbb probléma.

Még egyszer köszi szépen az elismerést !

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

vanhelzing
vanhelzing [141]
Jaj nem azért írtam, hogy rá kelljen beszélni mert már elő van rendelve azt elfelejtettem írni, hogy nagyon jó teszt lett gratula hozzá.

Conquering others is strength, conquering yourself is true power.

Vissza

Fórumszabályzat