28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9205]
Próbáld ki az MP4-et és ugyanígy fogsz járni egy sima mobtól is .

Na most jött el az idő, hogy elkezdjek AH-zni, különben egyszerűen elhullok.
Felraktam ebéd előtt a magic find cuccom és úgy léptem ki, utána meg véletlenül eladtam az egyik motyómat. Még jó, hogy egy nem túl erős holmiról van szó.
Sikerült vennem 20k-ért egy egész jó tegezt és 100k-ért egy egész jó kesztyűt.

Jó, tudom, nem olyan nagy szám itemek, de a CHC-met és a HP-mat jócskán megdobták.
Belial-el viszont még várok, MP nélkül is meghaltam az első körtől, az 50%-os resist ellenére, még tolnom kell azt is és a HP-t is egy kicsit.
Aribeth
Aribeth [2791]
Ezekkel az 1.0.5-ös keywardenekkel mintha egy csöppet túlzásba estek volna a készítők. Korábban átfutott egyszer-kétszer az agyamon, hogy de jó lenne egy hardcore karaktert indítani, ám az Act3-ba bepakolt rohadék láttán letettem a dologról.
Kettőt rácsapok, meghalok, visszamegyek (át a háromnegyed pályán), kettő csapás, halál, vissza, majd újra és újra. Talán a barbár és a monk majd jobban bírják, a varázslómat és a WD-met viszont szénné alázta.

Vissza

Fórumszabályzat