28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Medal of Honor: Warfighter



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28897]
Giga HD5850-met nem tudják jelenleg cserélni, egy sokkal hosszadalmasabb procedúra lenne, és mivel már 3 hete húzódik, így ezt ajánlották fel. De majd akkor örülök, ha ténylegesen a kezemben lesz. Mivel még nem hívtak, így 99%, hogy ebből már csak jövő héten lesz valami. Amúgy meg alig gyorsabb az enyémnél, csak a fogyasztása és mérete lett kisebb. Összességében talán 10%-al lehet gyorsabb a tesztek alapján.
balays82
balays82 [14276]
Az igen! Hol lehet ilyen jó cseréket csinálni? Megyek oda én is.
Peace
Peace [28897]
Huhh, ez nagyon csúnyán megfektette a kis 512 megás HD4850-est. Lehet sok volt neki az ultra detail level? Na mind1. Tegnap ígéretet kaptam, hogy talán cserélik a gariba adott 5850-esemet egy HD7850-re, remélhetőleg még ma. Tessék szurkolni!

Vissza

Fórumszabályzat