1 óra multi után csak annyit tudok mondani, hogy ez a játék zsír! Nekem nagyon bejön és a csapatmunkára éhezők itt jól szórakozhatnak. Itt is próbáltak "real operátorosok" lenni. Igaz kezdetben azt sem tudtam mi, hogy, merre hánym éter, de már nagyjából tiszta. Igaz, nem tudnám még összefoglalni, hogy hogy is van akkor
.
Legnagyobb problémám, hogy nem mindig jelzi a rendszer, hogy mennyi kell még az unlockhoz, bár a battlelogon ez pótolható. Közben rájöttem, mi is az a coveres dolog és mi is a "gond" az irányítással. Ami még kevésbé tetszik, az a fegyverek rendszere. Lehetne egyértelműbb is. Meg persze még bogarak, de pár pöcs és no problem.
Fene se akar itt neki kezdeni a SP-nek
.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról