28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Terror Háza



Írd ide hozzászólásod:

hadzsi
hadzsi [2705]
Nahát akkor kezdem a felsorolást, hogy milyen cégeken nem tudja behajtani azt a 76 millió dollárt a Pénzügyminisztérium:
1. Lorry Kft.-kamatok nélkül 2,7 millió dollár, a cég Mészáros László MSZP-s pártpénztárnok érdekeltségébe tartozott.
2. Bertinus Kft.-kamatok nélkül 4,8 millió dollár-Máté László egykori üzlettársa a nemzetközi körözés alatt álló Szász András hozta létre az üzletet-Aleko személygépkocsik behozatala.
3. Több mint 27 millió dollár a tartozása a Tér és Forma Rt.-nek ill. A Gazimpex Kft.-nek, melyek szintén MSZP közeli cégek "voltak".
4. És régi "barátunk", akiről már előzőleg is szó volt,szóval, tehát, nahát bemutatom HUJBER OTTÓT, kinek az érdekeltségébe tartozó Petroltank Rt. potom 3,3 millió- kamatok nélkül természetesen- dollárral tartozik a kincstárnak. Nos ha többet is akarsz tudni- mert ez még nem a teljes lista- akkor utánanézhetsz a Magyar Nemzet dec.18.-i számának 7.-ik oldalán. És már hallom is, hogy az a lap hazudik. Hát, ha hazudik akkor nem ezen cégek ellen indulna eljárás, hanem a Magyar Nemzet ellen. És a MN ellen nem indult. De azért mindenki ringassa magát abban a hitben, hogy ez a szemét, fasiszta, náci lap hazudik és megpróbál befeketíteni tiszta, rendes állampolgárokat, akik Magyarország jobb-illetve bal- jövőjéért küzdenek nap, mint nap. Jó éjszakát álmok álmodói!

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Vissza

Fórumszabályzat