28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Terror Háza



Írd ide hozzászólásod:

hadzsi
hadzsi [2705]
Nos...
1.A Horn-kormány idején ugye megállapodást kötöttek az oroszokkal az adósság kifizetése érdekében. Ezek persze nem olyanok voltak, hogy na most akkor itt a pénz egyben és tegyétek az Államkincstárba. Ezek a cégek az adósságdollárok hasznosítása révén kerültek be a képbe- lásd személyautók behozatala- és ezek után maradtak ők az adósai-milliárdokkal- a magyar államnak. És persze ezek a vállakozók hogyan kerültek olyan pozícióba, hogy hasznosítsák a dollármilliókat? A kérdés magáért beszél.
2. Lehet, hogy nem olvastad az előző hozzászólásaimat, úgyhogy leírom még egyszer: Az a párt, amely ha pártvagyonról van szó utódpártnak tekinti magát, de ha bocsánatot kell kérni az Előd bűneiért-mert voltak, azt ugye Te sem tagadod- akkor megvonja a vállát és azt mondja nem én voltam, az számomra nem hiteles párt. Ismerje be, vonja le a konzekvenciát, és takarítson ki minden olyan régi kádert legalább a felső vezetésből, akinek része lehetett az előző rendszerben elkövetett jogtalanságokhoz. Mire gondolok? Volt miniszterek miniszter- és miniszterelnökhelyettesek, MSZMP-KB tagok, az akkori elitet. Tisztuljon meg belülről. Ezt azonban a mai napig nem tudta megcsinálni, és emiatt nagyon sok ember érzi becsapottnak magát. Nem ölelhetnének keblükre olyan embereket, akik arról cikkeznek,-dilettáns módon- hogy '56 hősei rohadt, akasztófáravaló gyilkosok voltak és teszik ezt úgy, hogy közben teljes mellszélességel "kiállnak" '56 mellett. Ez arculköpése annak amiért azok harcoltak. Ugyanazok az emberek, akik 12 évvel ezelőttig a polgári demokrácia esküdt ellenségeinek vallották magukat, most ne tetszelegjenek a "demokrácia hősei" cím alatt. Képmutatás. Nem a Fidesz gerjeszti itt az indulatokat- azok csak szerencsétlen résztvevői ennek a komédiának és próbálnak úgy ahogy harmatgyenge viszontválaszokat adni- soroljam azokat a dolgokat megint el, amelyek hisztériát kelltettek Magyarországon?
1."23 millió román munkavállaló"-hazugság-
2."hosszú bájtok éjszakája"-hazugság
3. "Több 100 ezer egyetemista kerül börtönbe a drogtörvény miatt" alá Gusztos"társulokaszélsőballal"Péter
4. "Fidesz-Miép koalíció"-hazugság
5. "Törvénytelenségek az ISM-nél"-hazugság
6."Kamionok sokasága jön Augsburgból, hogy a kampánycsend idején röpcédulákat terjesszenek a Fideszes korteskedők" alá Kovács László-hazugság
7."Orbán Viktor náci cigány" alá Pongó-nem akarom kommentálni
8."A demokrácia sárbatiprása a 3 hetenkénti országgyűléssel, avagy a parlament jogainak megcsorbítása" alá SZDSZ- hazugság hiszen most kéthetenkéntire akarják változtatni az ülésszakokat mert sokszor majdnem határozatképtelen a parlament:bizottsági ülések, külföldi út, etc.
9. "Antiszemitizmus a Fidesz részéről"- akkor tessék idézni az antiszemita nyilatkozatokat!
Ennyit arról, hogy ki gerjeszt itt mit és hogyan. A sajtó most megint cenzúrázott. Vagy netalán hallotál arról valamit is hogyan viselkedett a Nobel-díj átadáson a D-209 kedves neje? Ha érdekel leírom. Premier plánba adta a svéd tévé. Mi ez ha nem Magyarország lejáratása? És erről szólt valamilyen médium? A hattyúházi irodabérletről, a fővárosi tenderekről, a 800 km autópályáról, az autópálya építő cégek árajánlatáról, a 76 millió dolláros fent említett bibiről, a jégpálya körüli botrányról, a nagyváradi plázaépítés körüli ínyencségekről? És ez egy kicsivel több, mint fél év termése. Mindent a szőnyeg alá söprünk. Jön az üvegszem program, a "kicsiszécsényi" program, a no diákhitel-program,-mert, erről is szó van ám csak ezt is takargatjuk- de nyugi mert minden a legnagyobb rendben van. A fiataloknak nem kell politizálni ők igyanak viszkit, meg kólát és ha nem akkor pacifikálják őket. Az öregeket szintúgy. A többit meg egyenesen...
Na, de nem baj mert ránk szakad majd a kánaán. Ez a kormány profiszinten képviselteti magát külföldön, úhygogy nem lehet baj.

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Eric
Eric [20761]
Lehet, hogy én nem értek valamit, de mi köze van az orosz államadósságnak ezekhez a cégekhez???

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

hadzsi
hadzsi [2705]
Nahát akkor kezdem a felsorolást, hogy milyen cégeken nem tudja behajtani azt a 76 millió dollárt a Pénzügyminisztérium:
1. Lorry Kft.-kamatok nélkül 2,7 millió dollár, a cég Mészáros László MSZP-s pártpénztárnok érdekeltségébe tartozott.
2. Bertinus Kft.-kamatok nélkül 4,8 millió dollár-Máté László egykori üzlettársa a nemzetközi körözés alatt álló Szász András hozta létre az üzletet-Aleko személygépkocsik behozatala.
3. Több mint 27 millió dollár a tartozása a Tér és Forma Rt.-nek ill. A Gazimpex Kft.-nek, melyek szintén MSZP közeli cégek "voltak".
4. És régi "barátunk", akiről már előzőleg is szó volt,szóval, tehát, nahát bemutatom HUJBER OTTÓT, kinek az érdekeltségébe tartozó Petroltank Rt. potom 3,3 millió- kamatok nélkül természetesen- dollárral tartozik a kincstárnak. Nos ha többet is akarsz tudni- mert ez még nem a teljes lista- akkor utánanézhetsz a Magyar Nemzet dec.18.-i számának 7.-ik oldalán. És már hallom is, hogy az a lap hazudik. Hát, ha hazudik akkor nem ezen cégek ellen indulna eljárás, hanem a Magyar Nemzet ellen. És a MN ellen nem indult. De azért mindenki ringassa magát abban a hitben, hogy ez a szemét, fasiszta, náci lap hazudik és megpróbál befeketíteni tiszta, rendes állampolgárokat, akik Magyarország jobb-illetve bal- jövőjéért küzdenek nap, mint nap. Jó éjszakát álmok álmodói!

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Vissza

Fórumszabályzat