28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Neverwinter - Itt a Whispering Caverns trailer [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

stenga
stenga [290]
Az a baj hogy a single pc játékok olyan szinten levannak butítva konzol szintre hogy nekem már az se éri meg hogy warezoljak 10-20 gigát nemhogy még megvenni Gondolok itt a Cod-ra meg a többi egyszerhasználatos csőjátékra, nem csak az rpgkre. Skyrim is szép volt jo volt meg hangulatos de azt is meglehet unni, bár még jóval tovább tart mint a többség köszönhetöen a modolhatóságnak és a sok letölthető tartalomnak.Utlsó értelmes single rpg a MassEffect sorozat volt.

Vissza

Fórumszabályzat