Azért írtam az nkórosokat, mert ott az átlag játékos írkál, és ha még nekik se tetszik egy a bádogdoboztologató verseny, akkor ott már baj van.
A racedepartment pedig azért írtam, mert ott alapból főleg szimulátorokkal foglalkoznak, de a grid első részére még így is adtak anno 8 pontot, erre pedig 6-ot, ez jelent valamit.
Na majd ps3-ra megveszem, ha már használtan amazonról be tudok húzni pár fontért, annyit megér.
PSN: nayrobi11
