28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GRID 2



Írd ide hozzászólásod:

fZolee
fZolee [864]
Egy picivel bovebben kifejtened mi nem tetszett benne? Iranyitas, fizika? (az a legkritikusabb pont altalaban)

i5-4570, 16gb RAM, Geforce GTX 660 DirectCU II OC

Nayrobi
Nayrobi [2883]
Ebből 5 perc is elég volt

Azért írtam az nkórosokat, mert ott az átlag játékos írkál, és ha még nekik se tetszik egy a bádogdoboztologató verseny, akkor ott már baj van.

A racedepartment pedig azért írtam, mert ott alapból főleg szimulátorokkal foglalkoznak, de a grid első részére még így is adtak anno 8 pontot, erre pedig 6-ot, ez jelent valamit.

Na majd ps3-ra megveszem, ha már használtan amazonról be tudok húzni pár fontért, annyit megér.

PSN: nayrobi11

Vissza

Fórumszabályzat