PSN: nayrobi11
Fórum » Beszélgetés a játékokról
GRID 2
Nekem nem a drift móddal van a gondom, hanem azzal, hogy a kanyarodás nem úgy történik, mint egy rendes autós játékban, hogy féktáv, rámegyek a kanyar csúcspontjára és befordítom a verdát, hanem hogy valamennyi fék és fordítom, de az autó belóbálja a seggét, csinál egy 60 méteres driftet és megyek tovább, ennyi. Ja és a videók alapján mind1, hogy első vagy hátsókerekes, 100 vagy 600 lóerős, csak így lehet kanyarodni, számomra ez elég kiábrándító, ilyen még a grid első részében sem volt.
Fura ezeket olvasni, mert emlékszem, hogy ezek engem annó az első résznél zavartak.
Nem is játszottam vele túl sokat, de aztán meguntam az akkori NFS-t (a Pro Street volt asszem akkor terítéken) és adtam neki egy esélyt és megszoktam. És most pl. egyátalán nem zavar. A Driftelést az első részben kimondottan szerettem és profi is voltam benne...bizonyos pályákon.
És egyelőre itt se zavar, az izom autók amúgy is mindig nehezebben irányíthatóak, hozzájuk lehet szokni. Sztem. Szóval ez első durván 1, másfél óra után én elégedett vagyok, mert azt kaptam, amit vártam az első rész alapján.
Nem is játszottam vele túl sokat, de aztán meguntam az akkori NFS-t (a Pro Street volt asszem akkor terítéken) és adtam neki egy esélyt és megszoktam. És most pl. egyátalán nem zavar. A Driftelést az első részben kimondottan szerettem és profi is voltam benne...bizonyos pályákon.
És egyelőre itt se zavar, az izom autók amúgy is mindig nehezebben irányíthatóak, hozzájuk lehet szokni. Sztem. Szóval ez első durván 1, másfél óra után én elégedett vagyok, mert azt kaptam, amit vártam az első rész alapján. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Nagyjából az, amit már valamelyik videó után leírtam, irreálisan rövid féktávok, ez a folyamatos driftelés egy vicc, az egész autó hülyén mozog, nem emlékeztet egy igazi autóra. Nem vártam szimulátort, de egy grod vagy shift féle simcade simán kisülhetett volna belőle, de ez még ahhoz is kevés. Ja és nincs cockpit nézet...de mint írtam, ps3ra valszeg beszerzem majd valamikor, az összetett karrier miatt érdemes lehet, pár fontot megérhet.
PSN: nayrobi11
Egy picivel bovebben kifejtened mi nem tetszett benne? Iranyitas, fizika? (az a legkritikusabb pont altalaban)

i5-4570, 16gb RAM, Geforce GTX 660 DirectCU II OC
Ebből 5 perc is elég volt
Azért írtam az nkórosokat, mert ott az átlag játékos írkál, és ha még nekik se tetszik egy a bádogdoboztologató verseny, akkor ott már baj van.
A racedepartment pedig azért írtam, mert ott alapból főleg szimulátorokkal foglalkoznak, de a grid első részére még így is adtak anno 8 pontot, erre pedig 6-ot, ez jelent valamit.
Na majd ps3-ra megveszem, ha már használtan amazonról be tudok húzni pár fontért, annyit megér.
Azért írtam az nkórosokat, mert ott az átlag játékos írkál, és ha még nekik se tetszik egy a bádogdoboztologató verseny, akkor ott már baj van.
A racedepartment pedig azért írtam, mert ott alapból főleg szimulátorokkal foglalkoznak, de a grid első részére még így is adtak anno 8 pontot, erre pedig 6-ot, ez jelent valamit.
Na majd ps3-ra megveszem, ha már használtan amazonról be tudok húzni pár fontért, annyit megér.
PSN: nayrobi11
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
