28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Illetve nagyon jó lenne valami karakterosztály/létszám korlátozás. AK pályák, 31 engi rohangál, én meg egyedül szopok supportként. Rendben, sok a balfasz, más kasztot nem ismer de akkor szedje már le azt a rohadt gunshipet...

Ma mentem 2-3 egész kellemes rush kört is, az ilyen meccsek azért megmentik a játékot. Nagyon remélem, hogy a 4 csak ilyenekből áll majd.
davkar9
davkar9 [11521]
Húha, nagyon berozsdásodtam. Szerintem még szeptember vége-októberben lesz egy újabb végső próbálkozásom aztán bf4 bétától függően visznemlát bf3.

A 4-ben nagyon remélem, hogy 1000 pontot ér majd a spotolás. Úgysem használják, nem lenne baj belőle.

Vissza

Fórumszabályzat