A rush sokszor élvezetesebb, de mikor egy tank mellé spawnolsz, ami egyből lelő, az szar. Vagy amikor egy helikopter van olyan magasan, hogy nem lehet elérni rakétavetővel, viszont ő folyamatosan a spawn pontot lövi, az is szar.
Nem látok semmi kiemelkedőt ebben a játékban, ami miatt ilyen népszerűnek kellene lennie, csak az elődjeit, viszont rengetek dolog szörnyű benne
Inkább tolom a BC2-t...I wish I could have known about the view from halfway down
Függőlegesen nem tudsz olyan kis ívben kanyarodni amúgy sem, ha pedig helyben megforduló gépeket látsz, csak tedd magad túl rajtuk, azoknak _nagyon_ drága joystickkal megy a móka.
