De az még nem lenne gond, hogy nem tudok olyan gyorsan függőlegesen kanyarodni, de egy kanyarhoz százszor végig kell húznom az egeret az egérpadon, és közben még figyelnem kéne más dolgokra is. Ha pedig érzékenyebbre teszem, akkor a másik két irányt túl gyorsan veszi, és helivel leszek szar...
A rush sokszor élvezetesebb, de mikor egy tank mellé spawnolsz, ami egyből lelő, az szar. Vagy amikor egy helikopter van olyan magasan, hogy nem lehet elérni rakétavetővel, viszont ő folyamatosan a spawn pontot lövi, az is szar.
Nem látok semmi kiemelkedőt ebben a játékban, ami miatt ilyen népszerűnek kellene lennie, csak az elődjeit, viszont rengetek dolog szörnyű benne

Inkább tolom a BC2-t...
I wish I could have known about the view from halfway down