28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
De van, az alján Meg eleve maxon használom
Bevallom, jobban élveztem a CoD-ot is multiban ennél. A single player meg összehasonlíthatatlanul jobb ott

A Métro tetszett, amíg nem alakult át RPG/gránát háborúvá

I wish I could have known about the view from halfway down

LordMatteo
LordMatteo [29426]
DPI-váltó gombod nincs? Amúgy a repülőnél az a titok, hogy iszonyatosan be kell lassítani a kanyarok előtt, és úgy sokkal kisebb ívben tudsz menni vele.

Rushból menj Metróra, ott nincs jármű. Viszont kempelős nagyon.

Egyébként kiemelkedő tényleg nincs benne. Jobb, mint a többi, piacon levő MMOFPS. Ilyen kód, meg moha, meg társai abszolút nullák, a Bf-ben ezek be vannak építve a Domination pályákon.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

david139
david139 [18716]
De az még nem lenne gond, hogy nem tudok olyan gyorsan függőlegesen kanyarodni, de egy kanyarhoz százszor végig kell húznom az egeret az egérpadon, és közben még figyelnem kéne más dolgokra is. Ha pedig érzékenyebbre teszem, akkor a másik két irányt túl gyorsan veszi, és helivel leszek szar...

A rush sokszor élvezetesebb, de mikor egy tank mellé spawnolsz, ami egyből lelő, az szar. Vagy amikor egy helikopter van olyan magasan, hogy nem lehet elérni rakétavetővel, viszont ő folyamatosan a spawn pontot lövi, az is szar.

Nem látok semmi kiemelkedőt ebben a játékban, ami miatt ilyen népszerűnek kellene lennie, csak az elődjeit, viszont rengetek dolog szörnyű benne Inkább tolom a BC2-t...

I wish I could have known about the view from halfway down

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Én egérrel irányítok mindent, és nincs ilyen gondom. Függőlegesen nem tudsz olyan kis ívben kanyarodni amúgy sem, ha pedig helyben megforduló gépeket látsz, csak tedd magad túl rajtuk, azoknak _nagyon_ drága joystickkal megy a móka.

A Rush pedig iszonyatos lutri, szerintem sokszor élvezetesebb, mint a Conquest. Cq-ból érdemes egyébként 32-es pályákra menni, ha Cq Largera mész, az már 64, de legalább 48 emberes szerver kell legyen.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

david139
david139 [18716]
Nekem egyelőre csak kellemetlen tapasztalataim vannak ezzel a játékkal. A böngészős megoldás idegesítő és rosszul működik, a conquest pályákon több a jármű, mint az ember, a repülő vertikálisan rohadt nehezen kanyarodik egérrel, rushon meg defenderként egymás után 7x spawnkilleltek, aztán inkább kiléptem.

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat