28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Áh, el is felejtettem, hogy mennyivel jobb a hc. Igaz sokan itt próbálják meg húzni a snipert, de szerencsére olyan szervert fogtam ki, ahol azért volt pörgés. Na és ott van a ff! Tehran highway, támadunk, erre öten ott csücsülnek a dombon. Snipernek bénák, így tök fölöslegesek. Lelőttem mindet, mondom nekünk támadni kéne. Nem értették a dolgot...

Vissza

Fórumszabályzat