28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

PoCoK
PoCoK [2328]
hm. jo kerdes, nem szoktam enekelni.

stufumofo™

Mephisto
Mephisto [5959]
de nem baj, mert legalább ma köpöd-vágod, nem?

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

PoCoK
PoCoK [2328]
hm hat nemtom ez a hova szarjak kategoria.. kiraly lindat eddig se azer neztem a tv-be hogy megtudjam tudja e a magyar himnuszt vagy sem. anno en is 1est kaptam suliba himnuszer szal lol. ;>

stufumofo™

Vissza

Fórumszabályzat