28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Hát egy interjúban azt mondta, hogy arra számított, hogy át tud öltözni, és még előtte kicsit felkészülhet. Azonban a műsora után rögtön ez jött, és ettől meglepődött, teljesen leblokkolt attól, hogy nem tudott felkészülni, és nem jött ki a harmadik sor a száján.
Azért érdekes, hogy fel kell erre is készülnie, és az is, hogy egy ilyen énekes elkezdett izgulni hazája hinuszán LOL

Persze ez más kérdés, hogy 3 éves kora óta Amerikába él, fél éve van most itthon. De akkor meg mi a faszomnak vállalta el?

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat