Azért érdekes, hogy fel kell erre is készülnie, és az is, hogy egy ilyen énekes elkezdett izgulni hazája hinuszán
LOL
Persze ez más kérdés, hogy 3 éves kora óta Amerikába él, fél éve van most itthon. De akkor meg mi a faszomnak vállalta el?
Szenvedély nélkül a foci halott.
