28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
Apuci soha nem tanította meg neki?,nem járogattak haza néha néha?,őt soha nem érdekelte? tudod ki hiszi el hogy egy embert már 14 évesen nem kezdi el érdekelni a hazája
hogyha idegenben él.És a szöveg olyan
hogy 2 olvsatra megjegyzi,főleg ha szeret énekelni akkor pillanatok alatt.
Ezek gyenguci érvek,jaj szegény csak fél éve van itthon.Nézzük már el mellette hogy egy
több ezer ember elött tartott sporteseményen hazánkat egy már fél éve itthon élő ősmagyar
képviseli pusztán szereplési magamutogatási ill pénzhajhászati megfontolásból.
Apuci hogy kivolt akadva egy másik fórumon hogy nem kaptak érte lóvét.Ezért?
még pénzbírságot fizettettem volna a kis
tingli tanglinval.Eleget égette már magát még az országot is akarja?
De abba az irányba vitte volna a dalt
ez hallható volt,ami egy fekete "stílus"-nak a jellemzője(olyan Whitney Houston-os ideglelős) szenvedős hangugráltatós
ütemtelenül nyújtott szótagok,nem tudom mi a stilus neve,de karácsonykor a TV1-en előadott valami alap ünnepi dalt így.
Apucija hencegett vele hogy csak ő énekelheti így ebben a néger stílusban a dalokat vagy mi,ezt nem is értettem.
Pici gyerekeknek.Bazz...én 5 éves létemre örök karácsonyundorkomplexust kaptam volna ha
így kell elsőnek meghallanom azt az éneket.
Valami ilyesmit írt apuci hogy:
Meg kellene köszönnünk hogy egy ilyen star
pottyant ide hozzánk éshogy másként beszélünk majd ha Britni( nyomdokaiba ér és világhírű lesz.
Legyen........max egy hülye picsával több van a képernyőn és a Coca-cola reklámban
....és a TV-t is óvatosabban kapcsolom majd be...meg vérnyomáscsökkentőket iratok fel az orvossal......szóval csak könnyebb lesz az élet..

itt a papa isha ő az egyáltalán)
http://www.korridor.hu/cikk.php?cikk=100000047779&hozzaszol=1

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat