28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Gilgamesh
Gilgamesh [2447]
TheHolyOne: Nekem is szokott hasonlóm lenni. Mondjuk nem szégyellem magam, de határozottan egy bizonyos fájdalmat érzek, ha tv-ben olyat látok pl hogy emberke egy hivatalos vacsorán az egész asztalt felborítja meg hasonlók...

Pyrogate: Nem rossz kifogás A MEGASZTÁROCSKA aki meghódította az egész világot hirtelen lámpalázba jön...

Dior: Bölcs mondás

"Ne törődj vele, hogy mit mondanak, Az vagy akinek tartod magad!"

Vissza

Fórumszabályzat