28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

MMORPG



Írd ide hozzászólásod:

Gerő a nyerő
Gerő a nyerő [756]
Guild Wars 2-t ajánlom.
joccc
joccc [3023]
Most el akarok kezdeni valamit. Vagy erre,vagy a TERA-ra gondoltam. Vagy esetleg van még valami javallott ???

-

david139
david139 [18720]
Hát régi kína, vannak stallok, meg karavánozás Szóval a hangulat egyezik, a játék mechanikái már nem igazán.
A dolgok zömét még most sem értem, pedig már jó pár óra benne van

I wish I could have known about the view from halfway down

sulyid
sulyid [899]
Felkeltetted az érdeklődésemet, lehet hogy leszedem, régebben sokat silkroadoztam, ha akár egy kicsit is hasonlít rá már megérte.
david139
david139 [18720]
Age of Wulin
Egyelőre vállalhatónak tűnik, furcsa játék, mert nincs benne szinted, az határozza meg az erődet, hogy mennyi ability-t tudsz és azokat milyen szinten (EVE Online szerű). De kicsit értelmetlennek tűnik az egész, nincs ott a fejlődés érzése, ami az mmorpg-ket életben tartja. Csak mész, csinálod a questeket (amikben még csak ölni sem kell, 3 órát játszottam kb. és az végig rohangálás volt, menj ide menj oda. Eszméletlen unalmas.) és kapsz érte némi pénzt, ennyi.
A harc mozdulatok nagyon szépek, a környezet kidolgozott, 24 féle specializáció van, vagy 15 féle szakma, érződik, hogy valami jót akarnak alkotni, de lehet, hogy ez az irány zsákutca lesz. Minden esetre nem írtam még le. Főleg, hogy erősen Silkroad hangulata van, ami jó érzéssel tölt el

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat