Fórum » Nem számítástechnikai témák
király linda és a HIMNUSZ.....
Hát... én nem igazán hiszem el hogy az apja lenne. Miért tenne ilyet? Nemtudom, de nagy szégyen ez, csak tetézi a bajt, meg mégjobban szánalmassá és nevetségessé teszi az egészet, beleértve magát (akárki is) is.
Hát ennél felháborítóbb dolgot régen nem láttam. Hogyha éneklés közben abbahagyja, és gondolkodik, talán kisegíti a közönség, de ez a ripacskodás elképesztően szánalmas volt. "Há' mágyárok vágyunk nem??". Förtelmes.
A korridoros hozzászólások között az a legszebb, hogy elméletileg ott garázdálkodik linduska édesapja is, tőle vágtam össze egy pár kedvenc mondatot:
Király Tamás:
"Ja elég, ha tudgyátok, az amerikai himnuszt perfekt énekeljük.
Talán arra a kis háttérkörülményt nem gondolnák végig, hogy a party szervezői rontották el a saját dolgukat. Először is nem adtak lehetőséget a teljes show playback produkcióra, az nem kifogás, hogy a himnusz nincs meg Linda hangjával CD-n. Ha adtak volna rá időt, felkészülünk, profi studioban felvesszük, és nincs ez, amibe ezek belekevertek minket.
Ráadásul a basketball meccset utána le is játcották, ami szintén felháborittó. És nemhogy bánatpénzt nem adtak, hanem még a gázsit se!
Nem azért, de amit én tettem akkor az one man show volt, mert a többiek messze elsimultak a háttértbe mögöttem és a vérembe hordozott tehetségem mögötte.
Mi most ugyan itt vagyunk, mert itt töltjük a winter holidayt, mi amerikaiak vagyunk, és megyünk is haza hétvégén.
Megdöbbenve tudtam meg, hogy a vasárnapi botrány felvétele az interneten jelen van.
Természetesen szükséges lesz a megfelelő jogi lépéseket megtenni, azonnal felhívom mindazok figyelmét, akik a felvételt birtokolják,
illetve közzé teszik, hogy feljelentést teszek ellenük. A MAHASZ vezetőségi barátaimtól tudom, milyen hamar sikerült felgönygyöríteni az mp3 maffiát Magyarországon,
számíthatnak az urak arra, hogy a hanganyag nem publikus, így minden követ megmozgatok.
Mi magassabb művészi szinten mozgunk."
Na hát ennyit a papáról...
Ja igen a slusszpoén, szintén tőle:
"Sokan kövérnek állítják be, pedig igazán nem az, igen csinos pofikája van, izgató, érzéki az ajka, és rendkívül szép, formás a feneke. Hogy egyebekről ne is beszéljünk."
Jó kis család
A korridoros hozzászólások között az a legszebb, hogy elméletileg ott garázdálkodik linduska édesapja is, tőle vágtam össze egy pár kedvenc mondatot:
Király Tamás:
"Ja elég, ha tudgyátok, az amerikai himnuszt perfekt énekeljük.
Talán arra a kis háttérkörülményt nem gondolnák végig, hogy a party szervezői rontották el a saját dolgukat. Először is nem adtak lehetőséget a teljes show playback produkcióra, az nem kifogás, hogy a himnusz nincs meg Linda hangjával CD-n. Ha adtak volna rá időt, felkészülünk, profi studioban felvesszük, és nincs ez, amibe ezek belekevertek minket.
Ráadásul a basketball meccset utána le is játcották, ami szintén felháborittó. És nemhogy bánatpénzt nem adtak, hanem még a gázsit se!
Nem azért, de amit én tettem akkor az one man show volt, mert a többiek messze elsimultak a háttértbe mögöttem és a vérembe hordozott tehetségem mögötte.
Mi most ugyan itt vagyunk, mert itt töltjük a winter holidayt, mi amerikaiak vagyunk, és megyünk is haza hétvégén.
Megdöbbenve tudtam meg, hogy a vasárnapi botrány felvétele az interneten jelen van.
Természetesen szükséges lesz a megfelelő jogi lépéseket megtenni, azonnal felhívom mindazok figyelmét, akik a felvételt birtokolják,
illetve közzé teszik, hogy feljelentést teszek ellenük. A MAHASZ vezetőségi barátaimtól tudom, milyen hamar sikerült felgönygyöríteni az mp3 maffiát Magyarországon,
számíthatnak az urak arra, hogy a hanganyag nem publikus, így minden követ megmozgatok.
Mi magassabb művészi szinten mozgunk."
Na hát ennyit a papáról...
Ja igen a slusszpoén, szintén tőle:
"Sokan kövérnek állítják be, pedig igazán nem az, igen csinos pofikája van, izgató, érzéki az ajka, és rendkívül szép, formás a feneke. Hogy egyebekről ne is beszéljünk."
Jó kis család
"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
