28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

         SlipKnot
SlipKnot [217]
Szánalmas amit ez a ribanc csinált...

Mellesleg enyit ér az összes ilyen hiertelen felkapott pop"sztár". A playback az megy mint atom de élőbe még a Himnusz se...

PEOPLE=SHIT

Vissza

Fórumszabályzat