28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

TheHolyOne
TheHolyOne [1744]
Nehogy már komolyan azt higgyétek hogy az az apja!!! Első olvasásra látszik, hogy kamu az egész. Meg majd pont a korridor fórumon fogja osztani a népet. Na persze...

Vissza

Fórumszabályzat