28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
Örök gyomorbajt akarsz okozni nekünk?
Az tuti hogy közben elrágnák vagy 5 zacskó csipszet,és remegő kézzel kapkodnám a nyugtatókat............

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Warren
Warren [209]
Mér baszogatjátok ennyire? Hallottátok már élőben énekelni? Akkor meg kuss...

"Csak a fogamat ne!"

Vissza

Fórumszabályzat