Meghallgattam, KURVA NAGY!!!!!!!!!HÁHÁ!! 3. sor után:
ha küzd ellenséggel helyett:
- el segítsetek nekem (változatlan énekel)
Most már beszélve:
- na mi van, nem így kell ezt? Gyerünk segítsetek nekem, énekletek ti is, elvégre MAGYAROK VAGYUNK (közbe: fúúúúúj)
LOOOOOOOOOOLLLLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLLOOOOOOLLLL
Lindácskának üzenem: Mi MAGYAROK VAGYUNK, de te nem!

Szenvedély nélkül a foci halott.
