28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Berkenye
Berkenye [2325]
...
Pyrogate
Pyrogate [21953]
HÁHÁHÁHÁHHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐdd

Meghallgattam, KURVA NAGY!!!!!!!!!HÁHÁ!! 3. sor után:
ha küzd ellenséggel helyett:
- el segítsetek nekem (változatlan énekel)
Most már beszélve:
- na mi van, nem így kell ezt? Gyerünk segítsetek nekem, énekletek ti is, elvégre MAGYAROK VAGYUNK (közbe: fúúúúúj)

LOOOOOOOOOOLLLLLLLLLOOOOOOOOOLLLLLLLOOOOOOLLLL
Lindácskának üzenem: Mi MAGYAROK VAGYUNK, de te nem!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat