28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Bismarck
Bismarck [2342]
igen csak ez itt nem amerika..........
de komolyan mekkora égés még ÉN égtem mikor halgattam!!!!!!!!!!
(de azért a haveroknak megmutatom)
specko volt mikrofonom szilveszterkor és én is elénekeltem a Himnuszt, csak azért rontottam el mert röhögtettek szóval én leváltom király lindát

www.wargamer.hu

Berkenye
Berkenye [2325]
Mi tartott nektek ilyen sokáig?
Én csak egyszer bírtam megnézni, majdnem olyan érzés volt, mint... mint... szóval nagyon égő, még nekem is. látszik az arcán hogy bizony ő is észrevette hogy besült, csak amerikai stílusban ki akarta magát menteni

Vissza

Fórumszabályzat