de komolyan mekkora égés még ÉN égtem mikor halgattam!!!!!!!!!!
(de azért a haveroknak megmutatom)
specko volt mikrofonom szilveszterkor és én is elénekeltem a Himnuszt, csak azért rontottam el mert röhögtettek szóval én leváltom király lindát
www.wargamer.hu

