28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Bugs Bunny
Bugs Bunny [1541]
úristen!!!ezt az égést,h ki akarta vágni magát a helyzetből Lindácska!!!bárcsak láthattam volna a fejét!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
HAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAA!!!LLLOOOLLL

Vissza

Fórumszabályzat