28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

_Gabesz_
_Gabesz_ [391]
most az egy dolog, hogy itt beégett. de mi van, ha pl egy ZTE-MU meccsen adja elő?
1.kicsit több ember fütyüli ki
2.az angolok azzal mennek haza, hogy azok a 'hülye' magyarok még a himnuszukat se tudják

ezen nem nevetni kell, hanem sírni...

Vissza

Fórumszabályzat