28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

Bugs Bunny
Bugs Bunny [1541]
sztem ezzel az állitással egyedül vagy...
Warren
Warren [209]
Mér baszogatjátok ennyire? Hallottátok már élőben énekelni? Akkor meg kuss...

"Csak a fogamat ne!"

Vissza

Fórumszabályzat