28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X Rebirth [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

gregmerch
gregmerch [3766]
Azért az is sokat elmond, hogy eddig a Metacriticen 33%-os átlagon áll 17 teszt alapján, melyek közül a legjobb is csupán 47%-ra taksálta (a legszigorúbb pedig 16%-ra), ami egyszersmind azt is jelenti, hogy ha ez egy főiskolás csapat vizsgamunkája lenne, akkor bizony még egy kevésbé szigorú tanszéken is megbuknának. És én még gondolkodtam a beszerzésén, anno...

A Kolléga alant olvasható okfejtésével pedig valamennyi minőségemben (úgy is, mint "botcsinálta" szakzsurnaliszta, és úgy is, mint hétköznapi játékos) maximálisan egyetértek!

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Vissza

Fórumszabályzat