28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

         SlipKnot
SlipKnot [217]
Me hülye...

PEOPLE=SHIT

StItCh
StItCh [934]
Hihetetlen nagy égés!!!
A legrosszabb az ahogy menteni próbálja magát...
Ez egyszerűen szánalmas, minek vállalta el ha nem tudja a szöveget?!

"...All that is now, All that is gone, All thats to come, And everything under the sun is in tune, But the sun is eclipsed by the moon..."

Vissza

Fórumszabályzat